ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ SEÇİMİ ve ÜNİVERSİTE SEÇİM KURULU


Öğrenci Temsilcileri

 

Beden Eğitimi ve Spor Bölümü

Lisansüstü

Ahmet Buğra Gözeller

 

Yabancı Diller Eğitimi Bölümü

Lisans

Uğur Çakıroğlu

 

Mimarlık Bölümü

Lisans

Hasan Hüseyin Özdurmuş

 

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü

Lisans

Cemre Su Kavalalı

Lisansüstü

Dilruba Oğur

 

Şehir ve Bölge Planlama

Lisans

Delal Doğan

 

Uluslararası İlişkiler Bölümü

Lisans

Ekin Deniz Hoş

 

İşletme Bölümü

Lisans

Hasan Gündoğdu

Lisansüstü

Nur Betül Özdemir

 

İktisat Bölümü

Lisans

Muhammed Veli Tontuş

 

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü

Lisans

Zeynel Turgut

 

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Programı

Lisans

Elanur Bolkan

 

Fizik Bölümü

Lisans

Yıldız Menteşe

 

Matematik Bölümü

Lisans

Neylan Buse Ertaş

Lisansüstü

Kürşat Yılmaz

 

Tarih Bölümü

Lisans

Gazi Ömeroğlu

Lisansüstü

Ali Demirel

 

Sosyoloji Bölümü

Lisans

Umut Yüksel

 

Psikoloji Bölümü

Lisans

Demet Can

 

Felsefe Bölümü

Lisans

Yusuf Tuna Koç

 

Biyoloji Bölümü

Lisans

Özgür Mehmet Gür

 

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü

Lisans

Fatma Çayır

 

Makina Mühendisliği Bölümü

Lisans

Ebru Bağlan

Lisansüstü

Abdülhamit Dönder

 

İnşaat Mühendisliği Bölümü

Lisans

Kazım Berat Mert

 

Jeoloji Mühendisliği Bölümü

Lisans

Ozan Türkeş

 

Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü

Lisans

Mehmet Ferlibaş

 

Çevre Mühendisliği Bölümü

Lisans

İrem Şimşek

Lisansüstü

Ufuk Sarısaltık

 

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü

Lisans

Elif Cemre Yay

 

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

Lisans

Yasin Furkan Aktaş

 

Kimya Mühendisliği Bölümü

Lisans

Oğuz Şüyün

 

Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği Bölümü

Lisans

Ramazan Furkan Kayacı

 

Maden Mühendisliği Bölümü

Lisans

Melih Burak Şenel

 

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

Muhammad Onur Karamuk

Lisansüstü

Derya Dinler

 

Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü

Lisans

Burak Karanarlık

Lisansüstü

Mehmet Aksay

 

Finansal Matematik Bölümü

Lisansüstü

Özenç Murat Mert

 

Deniz Biyolojisi ve Balıkçılık

Lisansüstü

Selin Küçükavşar

 

NÖROBİLİM ve NÖROTEKNOLOJİ

Lisansüstü

Meltem Atay

 

JEODEZİ ve COĞRAFİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Lisansüstü

Ahmet Furkan Akdeniz

 

MİMARLIK TARİHİ

Lisansüstü

Cem Dedekargınoğlu

 

BİLİM ve TEKNOLOJİ POLİTİKALARIÇALIŞMALARI

Lisansüstü

Egemen Metin Turan