ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ SEÇİMİ ve ÜNİVERSİTE SEÇİM KURULU


Temsilci Adayları


MİMARLIK BÖLÜMÜ

Lisans

Ahmet Can Karakadılar

Hasan H. Özdurmuş

Lisansüstü

Cem Dedekargınoğlu  (Y. Lisans)

 

ŞEHİR ve BÖLGE PLANLAMA BÖLÜMÜ

Lisans

M. Berk GÖK

Delal Doğan

Ufuk Demir

Kaan Aydın

Atakan Oruç

Akın Kaya

 

ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

Lisans

Hanife Türksayar

Cemre Su Kavalalı

Lisansüstü

Dilruba Oğur (Doktora)

 

ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ

Lisans

Ekin Deniz Hoş

Hakan Yılmazgil

Hatice Asar

Ahmet Salih Alacalı

Hüseyin Sinan Güler

 

İŞLETME BÖLÜMÜ

Lisans

Hasan Gündoğdu

Nuri Altın

Sercan Tekin

Lisansüstü

Nur Betül Özdemir (Y.Lisans)

 

İKTİSAT BÖLÜMÜ

Lisans

Emre Gündüzhev

Işıl Servetoğlu

Mehmet Can Solaz

Muhammed Veli Tonkuş

Adnan Durmuşoğlu

Gül Dila Dinçsoy

Fehmi Furkan Turan

 

SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ

Lisans

Hande Tuhanioğlu

Alperen Durmaz

Buse Sarp

Zeynel Turgut

Can Emre Memiş

 

KÜRESEL SİYASET ve ULUSLARARASI İLİŞKİLER PROGRAMI

Lisans

Ege Pekgenç

Elanur Bolkan

Ayşe Naz Kurmuş

 

PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ

Lisans

Demet Can

Sevi Gizem Zeybek

 

SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ

Lisans

Ayşe Darakçı

Berfin Kaya

Umut Yüksel

 

FİZİK BÖLÜMÜ

Lisans

Yıldız Menteşe

Buket Akseki

 

MATEMATİK BÖLÜMÜ

Lisans

Özgür Karabayır

Neylan Buse Ertaş

 

FELSEFE BÖLÜMÜ

Lisans

Yusuf Tuna KOÇ

 

BİYOLOJİ BÖLÜMÜ

Lisans

Özgür Mehmet Gür

Fatma Çayır

 

TARİH BÖLÜMÜ

Lisans

Gazi Ömeroğlu

Nurhak Çelik

Halit Serkan Simen

Lisansüstü

Ali Demirel

 

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

Zholaman Kaliyev

Oğuz Şüyün

 

HAVACILIK ve UZAY MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

Hasan Halil Karakaş

Burak Karanarlık

Nusret Kuzey Koçal

Lisansüstü

Mehmet Aksay (Y.Lisans)

 

JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

Ozan Türkeş

Furkan Şahin

 

METALURJİ ve MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

Ulaş Yaprak

Fatma Saadet Güven

Talha Enes Görür

Elif Cemre Yay

 

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

Muhammed Onur Karamuk

 

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

Erkan Doğan

Burak Cihan

İsmail Cihan Sivridemir

Samet Yıldırım

Damla Çelik

Selahattin Cem Kılıç

Osman Kaan Karagöz

Mehmet Ferlibaş

Muhammet Tonga

 

 

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

Kazım Berat Mert

Hakkı Erman Engincan

Remzi Mert Polatçelik

 

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

Yasin Furkan Aktaş

Doğuhan Yeke

 

MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

Umut Kurt

Muhammet Sait Yazgan

Hasan Anıl Devrimsel

Ebru Bağlan

Burak Kahraman

 

PETROL ve DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

Ramazan Furkan Kayacı

 

ÇEVRVE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Lisans

İrem Şimşek

Lisansüstü

Ufuk Saısaltık (Y.Lisans)

 

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

Lisans

Uğur Çakıroğlu

Nazlınur Kemaloğlu

Seda Nur Kurt

Yunus Çetinkaya

 

BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR BÖLÜMÜ

Lisansüstü

Ahmet Buğra Gözeller (Y.Lisans)

 

 

DENİZ BİYOLOJİSİ ve BALIKÇILIK

Lisansüstü

Selin Küçükavşar (Doktora)

 

 

NÖROBİLİM ve NÖROTEKNOLOJİ

Lisansüstü

Meltem Atay (Doktora)

 

JEODEZİ ve COĞRAFİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Lisansüstü

Ahmet Furkan Akdeniz (Y. Lisans)

 

FİNANSAL MATEMATİK

Lisansüstü

Özenç Murat Mert (Doktora)

 

Maden Mühendisliği Bölümü
Lisans
Sena Çiçek
Melih Burak Şenel
Zafer Demirtaş
Sarper Yaşar